Praca

Obecnie prowadzimy rekrutację na następujące stanowiska:

KIEROWCA – MAGAZYNIER

Miejsce pracy: oddział Puck, oddział Władysławowo

Region zaopatrzenia: województwo pomorskie

Opis stanowiska:
Prowadzenie samochodów dostawczych i ciężarowych od 3,5T do 26T DMC,
Załadunek i rozładunek towarów,
Realizacja dostaw warzyw – owoców i innych produktów do obsługiwanych klientów,
Przygotowywanie – realizacja i wydawanie zamówień od klientów,
Kontrola stanów magazynowych,
Obsługa wózka widłowego,
Utrzymanie porządku w miejscu pracy,

Nasze oczekiwania:
Aktywne prawo jazdy kat. B  oraz C poparte praktyką w prowadzeniu samochodów ciężarowych powyżej 3,5 T,
Posiadanie karty kierowcy oraz ukończonego kursu na przewóz rzeczy,
Uprawienia na wózek widłowy(mile widziane),
Dokładność, skrupulatność, dyspozycyjność, zaangażowanie,
Łatwość nawiązywania kontaktów z klientami, otwartość, komunikatywność, dokładność, sumienność,
Umiejętność pracy w zespole,
Wysoka kultura osobista,

Kandydatom oferujemy:
Stabilne zatrudnienie oparte umową o pracę w pełnym wymiarze godzin,
Możliwości rozwoju kompetencji zawodowych,
Motywacyjny system wynagrodzeń,
Atrakcyjną pracę w młodym zespole, w sympatycznej atmosferze, stabilnej i wciąż rozwijającej się firmie,

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Obszar zasięgu pracy: województwo pomorskie

Pozyskiwanie klientów w regionie oraz utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami,
Realizacja przyjętego planu sprzedaży,
Analiza rynku,
Bieżące raportowanie podejmowanych działań oraz wyników,

Doświadczenie w sprzedaży w branży spożywczej lub gastronomii, na podobnym stanowisku minimum rok,
Wykształcenie minimum średnie,
Dobra organizacja pracy i systematyczność,
Komunikatywność, dokładność, sumienność,
Prawo jazdy kat. B,
Uczciwość i wytrwałość w działaniu,

Samodzielne pełne wyzwań stanowisko,
Atrakcyjne wynagrodzenie,
System motywacyjny uzależniony od wyników pracy,
Firma gwarantuje niezbędne narzędzia pracy tj. samochód służbowy, telefon, tablet ,
Atrakcyjną pracę w stabilnej i wciąż rozwijającej się firmie,

Zainteresowanych, spełniających powyższe oczekiwania, prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny na adres:

wieslaw.srok@hurtowniastemar.pl

Uprzejmie informujemy, iż firma będzie się kontaktować tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)”

f